Heidi Trautmann

Jun 22: Aysun Kahraman - Concert at Salamis
6/7/2015


Uzun yıllardır üzerinde çalıştığımız "Aysun Kahraman - Uyanış Senfonisi" konserini 19ncu Mağusa Kültür Sanat Festivali çerçevesinde, KKTC Başbakan Yardımcılığı, Ekonomi, Kültür, Turizm ve Spor Bakanlığı katkıları ile sizlere sunmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Kıbrıs müziğinin, yerel düzeydeki en büyük prodüksiyonu olan bu konseri, yerli bestecimiz Aysun Kahraman'ın bugüne kadar bestelemiş olduğu müziklerin Şef Chris Byars'ın notasyon ve orkestrasyonu, yüksek sayıda yerli müzisyenin katkıları ve Türkiye'den Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası'nın katılımıyla, sahnede tam 64 müzisyen ve bir şef ile, gerçekleştiriyoruz.

Yerli müzisyenimizin sanatının en üst düzeyde vücut bulmasından dolayı çok heyecanlıyız. Sizlerin de katılımıyla, 22 Haziran Pazartesi akşamı 21:00'de Salamis Harabeleri'nin tarihi ve büyüleyici ortamında farklı bir geceye tanıklık etmek istiyoruz.

Bilet satışları ile iligli gelişmeleri Mağusa Belediyesi ile birlikte takip edip sizlere yakında aktaracağız. Bilgi için, etkinlik sayfasına mesaj yazabilirsiniz.


*Goodvibes Productions*

Fotoğraf: Kerim Belet
Tasarımlar: Murat Zengi

Destekçilerimiz ve sponsorlarımıza teşekkürler:

Gazimağusa Belediyesi
KKTC Başbakan Yardımcılığı, Ekonomi, Kültür, Turizm ve Spor Bakanlığı
Majör Music Centre
Naci Talat Vakfı
Printhouse Ltd.
Web Site Counter(web site counter)  [impressum