Heidi Trautmann

Jan 09-10, 2015: New Years Concert in Cyprus: Ankara State Opera and Ballet Orchestra
1/9/2015

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Ankara Devlet Opera ve Balesi sanatçılarını ağırlıyor. UKÜ’nün davetlisi olarak gelecek sanatçılar 9 – 10 Ocak tarihlerinde Lefkoşa’da “Yeni Yıl Konseri” adı altında iki konser verecek.

Konserlerden ilki 9 Ocak Cuma günü saat 15.00’te Üniversite Kampüsü’nde bulunan Çevik Uraz Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Ankara Devlet Opera ve Balesi sanatçılarının ikinci konseri ise 10 Ocak Cumartesi saat 20.00’de Levent Schools/Kindergarten gösteri salonunda düzenlenecek.

Ankara Devlet Opera ve Balesi’nden 8 sanatçının yer alacağı konserde “Papatya Gibisin”, “Kalamış”, “Dicitencello Vuie”, “Don’t Cry For Me Argentina”, “Dillirga” gibi parçaların da yer aldığı 16 eser seslendirilecek.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi ile Levent Kindergarten’da gerçekleştirilecek her iki konser de halka açık ve ücretsiz olacak.

uku_opera

The concerts will be given on Jan 09 at the Campus of the CIU University at 15:00 hrs and on Jan 10 at the Levent Schools and Kindergarten in their Audotorium at 20:00 hrs. 
Web Site Counter(web site counter)  [impressum