Heidi Trautmann

Aug 05: Concert Zuhal Olcay at the Amphitheatre 21:00 hrs
8/3/2015

ZUHAL OLCAY 5 AĞUSTOS’TA GİRNE AMFİTYATRO’DA
Posted by 

ZUHAL OLCAY 5 AĞUSTOS’TA GİRNE AMFİTYATRO’DA

Girne Belediyesi 5. Kültür Sanat Günleri kapsamında Türkiye’nin önemli sanatçılarından Zuhal Olcay ve Dünyanın Yerel Müziği grubu 5 Ağustos’ta Girne Amfitiyatro’da konser veriyor.

Girne Belediyesi 5. Girne Kültür Sanat Günleri kapsamında, Türkiye’nin önemli sanatçılarından Zuhal Olcay ve Dünyanın Yerel Müziği grubu 5 Ağustos 2015 Çarşamba akşamı saat 21:00’de Girne Amfitiyatro’da konser veriyor.
Girne Belediyesi’nden verilen bilgide, Zuhal Olcay’ın, Klasik Türk Müziği’nin baş enstrümanları olan kanun, keman, ud başta olmak üzere diğer müzik aletlerini de kullanarak kendine özgü ve dünya müziklerinden motifleme yapan Dünyanın Yerel Müziği grubu ile vereceği konserde “Başucu Şarkılarım” isimli albümünden de şarkılar seslendireceği belirtildi. 20 TL’den satışa çıkan konser biletlerinin tüm Deniz Plazalar’dan, Girne Beer Point’ten Girne Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’nden ve konser akşamı girişten temin edilebileceği kaydedildi.
Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, 5 Haziran’da dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say ve Serenad Bağcan’ın verdiği unutulmaz konserle başlayan Girne Kültür Sanat Günleri’nin iki ay boyunca çeşitli konserler ve tiyatro gösterimiyle devam ettiğini, Ağustos ayı içerisinde de sanatseverleri yoğun bir program beklediğini söyledi. Güngördü, tüm halkı Türkiye’nin önemli sanatçılarından Zuhal Olcay ve Dünya’nın Yerel Müziği grubunun konserine davet etti.

Kaynak: http://www.girnebelediyesi.com/zuhal-olcay-5-agustosta-girne-amfityatroda/

Web Site Counter(web site counter)  [impressum