Heidi Trautmann

Feb 21: Oytun Ersan Project - Jazz Fusion with great musicians at the Nostalji Bar
2/15/2015

Oytun Ersan Project, hepimizin yakından tanıdığı ve son zamanlarda gerek adamızda gerekse yurt dışında adından sıkça söz ettirmeyi başaran değerli bas gitar sanatçısı Oytun Ersan’a ait bir Jazz Fusion Projesi. 

Bünyesinde bir çok değerli müzisyeni barındıran bu projede, klavyede Jazz dünyasının tanınmış simaları arasında yer alan Çağrı Sertel, elektro-gitarda Jazz sanatçı Kadir Evre, davulda başarılı müzisyen Yusuf Çerkez, perküsyonda değerli sanatçı Oytun Küskü, saksafonda Rus Jazz sanatçısı Ivan Lavrentev, klarnette başarılı sanatçı Mustafa Aksaç, vokallerde ise büyülü sesleri ile hepimizin yakından tanıdığı Simge ve Aytunç Akdoğu kardeşler yer alıyor. 

Nostalji Bar’a özel olarak hazırlanan bu konserde, Oytun Ersan’a ait Funk ve Ethnic Jazz tarzında toplam 10 beste dinleyicilerin beğenisine sunulacak. Sevimli Dostlar Derneği ortaklığında hazırlanan konserin tüm geliri sokak hayvanlarına bağışlanacak. 

Tam bir Jazz Fusion ziyafetinin sunulacağı bu gecede müzik severler muhteşem bir gece geçirecek ve ayni zamanda da çok anlamlı bir bağışta bulunacaklar. 

Biletler 6 Şubat Cuma gününden itibaren Nostalji bar’dan veya Oytun Ersan Proje Menajeri Melis Ünal Ersan’dan temin edilebilecek (irtibat no: 0533 886 11 66). Konser öncesi kapıda da bilet satışımız olacaktır ancak yerinizi garanti edebilmek adına önceden bilet almanız şiddetle önerilir 

Biletler: 25 TL
Tarih: 21 Şubat Cumartesi
Kapı Açılış: 21:00
Web Site Counter(web site counter)  [impressum